Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Noclegi Poznań, jaki polecicie

Noclegi Poznań, jaki polecicie

Witam serdecznie, poszukuje noclegu w Poznaniu, zależy mi na tym aby był on tani, może wiecie gdzie taki znajdę?

piet

Posty: 27

 
Jestem bardzo zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu lecz chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

Sinet

Posty: 39

 
Bardzo dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zagwarantować!

Krzysio

Posty: 20

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, ponieważ panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie jedynie, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

tajWoj

Posty: 21

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada bardzo dobre warunki oraz bardzo niskie ceny za dobę? Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, gdyż mam zamiar coraz częściej odwiedzać to piękne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

VamnHopeHom

Posty: 23

 
Cześć,

Wraz z rodzicami spędziła ostatni weekend w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo nam się podobało, tata był zadowolony z niskich cen za dobre a ja z mamą z miłej i bardzo kulturalnej obsługi jak i pięknego wnętrza pokoi. Bardzo go poleca, mamy plany aby niebawem znowu odwiedzić to miejsce. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam.

Mr Boks

Posty: 26

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie poszukuję taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

Abyss

Posty: 27

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Bardzo dużo osób go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać lecz chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, gdyż nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

robson900

Posty: 34

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i bardzo mi się w nim podobało, gdyż panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i bardzo niskie ceny. Mam zamiar niedługo wybrać się tam ponownie tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

eef12

Posty: 32

 
Będę niesłychanie wdzięczna jeżeli zechcecie powiedzieć mi coś na temat hotelu jeżyce w Poznaniu? Mam cel się do niego wybrać w najbliższym czasie a nie jestem co do niego przekonany, możecie wyrazić swoje zdanie na dany temat?

Czekam i pozdrawiam serdecznie.

Andzia

Posty: 31