Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Wakacje nad polskim morzem - pomocy !

Wakacje nad polskim morzem - pomocy !

Hejka. Czy możecie polecić nam jakąś sprawdzoną lokalizację, gdzie spędzimy weekend nad morzem? Zależy nam na niskich cenach, ale także komfortowych warunkach. Będziemy wdzięczni za propozycje.

Zbyszek

Posty: 18

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

Dax90

Posty: 27

 
Hejka.

Razem ze znajomymi jesteśmy zafascynowani spędzaniem wakacji nad polskim morzem. Co roku dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy. Staram się zawsze zgrać nasz pobyt z interesującymi nas koncertami lub innymi wydarzeniami, które są zaplanowane w najbliższej okolicy.

Deltabox84

Posty: 29

 
Dzień dobry.

Sam często spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata propozycja noclegowa, jaka obejmuje pomiędzy innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i na co dzień grillować :)

strom

Posty: 27

 
Hej.

Do tej pory byłem zupełnie zdezorientowany, gdy chodziło o to, w jaki sposób zorganizować wczasy nad Bałtykiem. W olbrzymim stopniu pomocne okazały się Wasze rady, jakie przeczytałem na łamach tego forum dyskusyjnego.

Pomogły mi one dopiąć wszystkie szczegóły.

GF6

Posty: 21

 
Hej. Wasze porady dotyczące tego, które miejsca nad polskim morzem odwiedzić okazały się dla mnie bardzo cenne. Dzięki nim opracowałem sobie już wstępny plan, jak będzie wyglądała moja trasa. W przyszłym tygodniu zamierzam nawet dokonać rezerwacji w dwóch obiektach, w których zatrzymamy się z żoną po drodze.

multikrzych

Posty: 24

 
Hejka. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i także wybraliśmy wakacje nad polskim morzem. Muszę powiedzieć, że jedyne wątpliwości dotyczą tego, jaką miejscowość wybierzemy. Na pewno weźmiemy pod uwagę fakt, aby plaża była zlokalizowana blisko naszego ośrodka.

Black_Riot

Posty: 19

 
Hej. Jeśli chodzi o oszczędności, gdy w grę wchodzą wczasy nad Bałtykiem to należałoby przede wszystkim rezerwować noclegi na kilka lub kilkanaście dni, gdy planujemy dłuższy odpoczynek. Nieraz takie zniżki zapisane są w cenniku bądź musimy się po nie upomnieć i negocjować cenę, gdy wyczujemy, iż obiekt nie ma zbyt dużego obłożenia na interesujący nas termin.

stopiw7

Posty: 26

 
Cześć.

Zawsze miałem problemy, gdy chodziło o wybór miejsca, w którym spędzę swoje wakacje nad morzem. Wszystko zmieniło się, gdy trafiłem na stronę http://wakacjenadmorzem.pl, która w stu procentach spełnia moje wymagania.

Znalazłem tu oferty bardzo wielu noclegów w rozmaitych obiektach.

koolorek

Posty: 24

 
Witam.

Niedawno interesowałem się tym, ile mogą mnie kosztować wakacje nad morzem. Sprawdziłem oferty dużo obiektów i doszedłem do wniosku, iż ceny są niesamowicie zróżnicowane. Najtaniej można spędzić noc w kwaterze prywatnej, co kosztuje nawet tylko 30 zł za noc.

Selig23

Posty: 26