Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

safari w azji wakacje, gdzie znajdę ?

safari w azji wakacje, gdzie znajdę ?

Interesuje mnie podróż Tajlandia birma. Jak ktoś coś, to czekam. Pewnie z biurem takie wycieczki są bezpieczniejsze, ale nie ukrywam, że indywidualnie też wchodzi w grę.

Lechu_351

Posty: 8

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

labuh

Posty: 9

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu inne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

ciumar1

Posty: 13

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

czerław3

Posty: 23

 
Oj tak Phuket to dobre miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezmiernie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą często wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Joe

Posty: 13

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość słynna najniezwyklej utkwiła w pamięci. Nie ulega wątpliwości przede wszystkim z powodu krajobrazu, lecz też gościnności :)

Oct714

Posty: 14

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że doskonalsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasami, natomiast jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

francuzz

Posty: 17

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba iż do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

Motospec

Posty: 9

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

xacax

Posty: 11

 
Idealna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, iż na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, lecz przejrzałem już tyle for, iż chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

miner33

Posty: 22