Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hotele, noclegi Grecja

Hotele, noclegi Grecja

Siema. Szukam opinii na temat hoteli w Grecji. Robię mały rekonesans bo chcę tam wyjechać na kilka wakacyjnych dni wraz z żoną i dziećmi. Pomożecie? ;))

LiOx

Posty: 21

 
Dotychczas to jeździłem z biurami, więc to oni załatwiali hotel, nawet nie za bardzo kojarzę nazwy tych, w których nocowaliśmy:P Także nie pomogę w temacie, ale Grecję jak najbardziej polecam!

fill

Posty: 32

 
Ogólnie w Grecji jest sympatycznie, ale mnie kręcą bardziej egzotyczne podróże. Na przykład w tym roku chcę odwiedzić Sankt Petersburg, jedno z największych miast na świecie...to jest przygoda dopiero:)

Bunys

Posty: 28

 
Dla rodziny to bardzo wygodne warunki oferuje hotelik Honorata. Byliśmy tam całą – 5 osobową ferajną:P Wszystkim się podobało, a najbardziej dzieciom:D Na Facebooku jest więcej danych o hotelu www.facebook.com/hotelhonorata. Są też opinie do poczytania. Generalnie ludzie chwalą.

Trener

Posty: 24

 
Na pewno jak się jedzie do Grecji to warto też pomyśleć o odwiedzeniu Aten...piękne miasto, trzeba je koniecznie zwiedzić z dobrym przewodnikiem. Jak byłem z biurem podróży ostatnio, to nas wzięli właśnie na taką pouczającą wycieczkę, dużo się rzeczy człowiek dowiedział o starożytności.

Czarek

Posty: 28

 
Koleżanka mi na weekend majowy poleciła hotel Honorata w Katerinii-Paralia i tam pojechaliśmy, było super! Obsługa na piątkę, bardzo mili ludzie tutaj pracują, dbają o swoich gości. Warto sprawdzić fejsa hotelu – www.facebook.com/hotelhonorata. Tutaj są informacja na bieżąco. Pozdrawiam!;->>

piet

Posty: 27

 
Niby mamy w planie na te wakacje rodzinne wczasy, ale jeszcze nic nie jest pewne. Akurat nad Grecją nie myślimy, ponoć w Chorwacji mają niższe ceny i chyba tam pojedziemy, ale jeszcze dużo zależy od tego jak nam się uda urlopy załatwić w pracy. Pozdrawiam.

PabloSSS

Posty: 24

 
W Grecji w sumie byłem tylko raz na wycieczce szkolnej w liceum i to jeszcze mieliśmy wtedy takiego pecha, że chyba pierwszy raz w historii tego kraju śnieg padał...:P

Krzysztard

Posty: 27

 
Chyba najpiękniejszym miejscem w całej Grecji jest Riwiera Olimpijska, dzielnica Katerinii – Paralia, nad zatoką Morza Egejskiego. Tutaj warto pojechać. Co do hotelu, to jest tutaj komfortowy hotel Honorata (www.hotel-honorata.com), z miłą obsługą, można się poczuć jak u siebie w domu. Wygodne, czyste pokoje, lokalizacja przy samej plaży.

Fowl1990

Posty: 22

 
Siema! Jedno jest pewne – omijaj sieciówki, jeśli będziesz szukać hotelu. Nie ma nic gorszego niż te wielkie koncerny hotelowe...nie podoba mi się w takich miejscach. Wolę, mniejsze klimatyczne, bardziej regionalne pensjonaty i hoteliki.

TeS

Posty: 28