Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Zwiedzanie Kołobrzegu, co polecicie ?

Zwiedzanie Kołobrzegu, co polecicie ?

Witam, chciałbym zabrać swoje dziecko do muzeum w Kołobrzegu, które tak bardzo jest polecane, to 6D. Co sądzicie o takiej atrakcji, jakie macie wrażenia, czy to nie za duże jak na 4 latka.

Himu87

Posty: 9

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Asia

Posty: 12

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu należałoby pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co należałoby zobaczyć w Kołobrzegu. Niesłychanie fajnie zorganizowany projekt.

Klakier

Posty: 17

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam w wielu przypadkach:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać interesujących opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale rzeczywiście polecam.

benia32

Posty: 12

 
Koniecznie trzeba sięgnąć z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, natomiast nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

Black_Riot

Posty: 10

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

TomekK

Posty: 23

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym niezwyklej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się niezmiernie podobało.

Oct714

Posty: 25

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

daro77

Posty: 17

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Zamiast muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Niesłychanie mnóstwo ciekawostek dla dzieciaków podanych im faktycznie w niesłychanie przystępny i naturalnie atrakcyjny dla nich sposób.

Rico

Posty: 21

 
Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

Gumis

Posty: 12