Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kampery Warszawa, szukam !

kampery Warszawa, szukam !

Zastanawiam się czy kamper to będzie dobry pomysł na wakacje? Macie jakieś doświadczenia z kamperami?

Programista

Posty: 3

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, ale moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, ale kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

Niciuśś98

Posty: 4

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, dlatego zachęcam do sprawdzenia.

rolniki

Posty: 7

 
Spanie na dziko nie jest dobrym pomysłem zwłaszcza w innych krajach. Nasz kamper to nowa maszyna, dlatego trzeba będzie go parkować w bardzo bezpiecznym i pewnym miejscu. Wtedy lepiej nam się będzie spało.

Gucio

Posty: 5

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Warto spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

marionnn

Posty: 5

 
Wynajmowałem inne kampery w Warszawie, lecz moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dziś wróciliśmy do tradycyjnych podróży, lecz kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

drogerka

Posty: 4

 
U mnie opłaca się wynajmować, bo kamper w zakupie jest bardzo drogi, a poza tym nie mam go gdzie trzymać. Ma stać pod blokiem? To nie ma sensu, dlatego wynajmuje go na określony czas i dobrze się wtedy wszyscy bawimy. Polecam kampera.

merlo45

Posty: 6

 
Dla mnie kamper to super przygoda. Kocham takie wyjazdy i polecam innym. Pożądane byłoby się przekonać czy to jest dla Was coś odpowiedniego, bowiem opinie są niezwykle inne.

bartek33

Posty: 17

 
Mam taką radę dla wszystkich, którzy tutaj piszą i nie mogą się doczekać przygody w kamperze. To nie jest przygoda dla każdego. Tutaj trzeba mieć odpowiednie nastawienie. Jeśli ktoś należy do tych, co wciska gaz w podłogę i jedzie na wakacje to niech zapomni o kamperze. Tutaj jedziemy wolny, delektujemy się otoczeniem i nie spieszymy się nigdzie.

RuFiK

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o ceny za kampery z Warszawy to wszystko będzie zależne od sezonu. Najtaniej jest zimą, najdrożej jest latem. Na stronie firmy, która oferuje kampery wszystko jest niezwykle dokładnie opisane i można sobie to zbadać zanim zaplanujmy jakiś wyjazd.

Marioleczka

Posty: 6