Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Muzeum poznań, warto ?

Muzeum poznań, warto ?

Witam. Byliście w tym nowym muzeum 6D z legendami Poznania. Na stronie widać, iż pełen profesjonalizm. Jak coś wiecie, piszcie. Dzieciaki chcą iść, lecz chciałabym poznać opinię:)

Geodeta22

Posty: 13

 
Od lata możemy weselić się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

Acclaim

Posty: 16

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

grzes3345

Posty: 13

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem niezwykle zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niezwykle dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o sporo wyższe niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

Kmiotek55

Posty: 27

 
Do dzieła, bo jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

Black_Riot

Posty: 8

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca rzeczywiście wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym bardziej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, ale również lubią chłonąć wiedzę.

deamonix1

Posty: 37

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od paru tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niezwykle dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

syrena88

Posty: 15

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

handoras

Posty: 19

 
Dobrze zrobiłam, że zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, że nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

@marcelko

Posty: 12

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

rz3zn!k

Posty: 19