Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ile kosztuje patking na Okręciu?

Ile kosztuje patking na Okręciu?

Cześć. Interesuje mnie jakiś sprawdzony parking okecie, na którym będę mógł zostawić swój samochód podczas wizyty na lotnisku Chopina? Jakieś propozycje?

Laleczka

Posty: 15

 
Parking na lotnisku w Warszawie, który przypadł mi szczególnie do gustu należy firmy, z której ofertą możecie zapoznać się tutaj: http://www.parkingokecie.eu. Nie mam wątpliwości, że to dobry wybór. Rezerwuję ten parking z wyprzedzeniem od lat i za kilka dni postoju mojego auta płacę śmiesznie małe pieniądze. Bardzo polecam!

Nikusinski23

Posty: 24

 
Parking na lotnisku Okęcie był dla mnie rozczarowująco drogi, więc postanowiłem poszukać jego mniej uczęszczanej alternatywy. Powiem szczerze, że znalazłem ją w mgnieniu oka i jestem zadowolony z faktu, iż zdecydowałem się na podjęcie takiego kroku. Nie żałuję!

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Praktycznie każdy parking Okecie uzależnia opłaty od czasu, jakie samochód spędzi na parkingu. Warto zwrócić uwagę, aby był on strzeżony, co może pozwolić uniknąć bardzo wielu problemów. Monitorowany parking daje zawsze większe gwarancje bezpieczeństwa.

david011

Posty: 19

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest naprawdę niezliczona liczba, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, natomiast także bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty przeróżnych parkingów w sieci.

Klarka34

Posty: 19

 
Byłem bardzo rozczarowany, gdy szukałem parkingu naprzeciwko terminala lotniczego.

Od tamtego momentu zawsze parkuję nieco dalej od lotniska, a potem pod sam terminal podwozi mnie wygodny i klimatyzowany bus. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, albowiem jest prostsze, a jednocześnie tańsze.

Czasowo również wypada korzystniej :)

WalSystem

Posty: 28

 
Nie rozumiem tego, że ludzie są pogodzeni z faktem, iż skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bo osobiście udawało mi się znaleźć parking w bardzo atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, że coś za coś.

wiers56

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że odnalezienie spełniającego oczekiwania parkingu na lotnisku Okęcie to żaden problem.

Każdy ma wybór pomiędzy kilkoma parkingami, które zlokalizowane są w pobliżu portu lotniczego. Ja przykładowo nigdy nie miałem problemu z wolnymi miejscami na parkingach. Za kilkugodzinny pobyt udawało mi się płacić satysfakcjonująco niewielkie kwoty :)

david011

Posty: 26

 
Bardzo często odwiedzam jeden sprawdzony parking Okecie, który w mojej opinii wymaga polecenia. Nie chcę zostać posądzony o kryptoreklamę, a więc namiary na niego mogę Wam podać po kontakcie na prywatną wiadomość. Płacę 50 złotych za 7 dni na parkingu, rewelka :)

Gumis

Posty: 30

 
Konkurencyjna cena to główny cel poszukiwań klientów, którzy wybierają parking przy lotnisku Okęcie. Nie da się ukryć, że wybór jest dość szeroki. Wiadomo, ze najbliżej lotniska zapłacimy największą sumę za parking, natomiast oddalając się nieco i szukając parkingu mamy szansę na naprawdę atrakcyjne ceny. Niektóre pozwalają zaparkować na 7 dni za zaledwie 50 złotych.

Azazel412

Posty: 18