Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

czarter jachtów Chorwacja

czarter jachtów Chorwacja

Pytanko mam techniczne – na wypad z rodziną po morzu Śródziemnym polecacie jednokadłubowca czy jednak katamaran? Z tego co widzę zdania są mocno podzielone...Druga sprawa, u kogo czarterować jedno bądź drugie? Gdzie mają naprawdę solidne, serwisowane jednostki, za które przy okazji nie nadpłacę?

Posty: 10

 
Jakie są koszty zrobienia są patentu sternika i jak długo takie szkolenie trwa? Może ktoś podpowiedzieć? Przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale jestem zupełnie zielony a chciałbym kiedyś nauczyć się obsługi żagli itd.

dziobuś

Posty: 20

 
Jasne warunki ma firma Manta Yachting mogę polecić (ich strona -manta-yachting.pl ). Człowiek wie za co płaci i nie ma rozczarowania, że na inny standard się nastawiałem a co innego już w porcie na nie czeka...Szczególnie bym polecał te katamarany, które oferują – bardzo wysoka jakość, pełne bezpieczeństwo, świetne destynacje.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie mam za dużych doświadczeń w tym temacie, jeszcze nigdy własnego jachtu nie czarterowałem chociaż na pewno marzy mi się coś takiego, duża niezależność, człowiek jest sam sobie sterem. Póki co uczzestniczyłem tylko w zorganizowanych rejsach.

magnifann56

Posty: 14

 
Mi akurat bardzo pasują motorowe jachty, daję dużo większy komfort. A jeśli chodzi o czarter to oferta jest teraz bardzo płynna, dynamiczna, pojawiają się nowe firmy nowe możliwości, trzeba trzymać rękę na pulsie i sobie porównywać co kto proponuje i za ile.

sonicsquad

Posty: 32

 
Ciekaw jestem czy bym sobie był w stanie poradzić teraz sam z jachtem na morzu, bo dawno nie pływałem w sumie. Uprawnienia mam robione 5 lat temu, więc też już jakiś czas temu. Jaką mieliście najdłuższą przerwę w żeglowaniu?

Garguł12

Posty: 12