Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wycena aktuarialna, kogo polecicie ?

wycena aktuarialna, kogo polecicie ?

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

strom

Posty: 1

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

esdoen1

Posty: 5

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Niezmiernie prędko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, jakie wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Lalka

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Należałoby się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

monichś

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

Posty: 10

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

namok

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest niesłychanie przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to pożądane byłoby się do nich zgłosić. Pożądane byłoby się zgłosić poprzez internet.

DiD3K

Posty: 21

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Laleczka

Posty: 19

 
Wycena przedsiębiorstwa może niezmiernie Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Ananasek4

Posty: 4

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w wielu kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością dostaniesz profesjonalną pomoc.

labuh

Posty: 3