Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

biuro nieruchomości Wrocław

biuro nieruchomości Wrocław

Szukam we Wrocławiu biura nieruchomości, na które ewentualnie będzie można liczyć jeśli chodzi o wynajem mieszkania. Jeśli jesteście w stanie coś pod tym kątem podpowiedzieć, możecie jakieś biuro polecić to dajcie znać. Chce swoje stare mieszkanie wynająć, ale nie jestem na miejscu i nie mam takiej opcji, żeby każdemu je osobiście pokazywać więc liczę tutaj na jakąś obsługę ze strony dobrze funkcjonującego biura.

Acurano

Posty: 1

 
Jeśli masz kilka mieszkań na wynajem to wydaje mi się, że warto będzie się skontaktować właśnie z jakimś biurem, żeby mieć obsługę w tym zakresie. Obecnie mam wrażenie, że faktycznie sporo takich biur funkcjonuje i jak będziesz chciał sam się z mieszkaniami ogłaszać to trudno się będzie przebić w tym zakresie.

Polaczek90

Posty: 5

 
W dużych miastach jednak rynek nieruchomości jest opanowany obecnie przez biura nieruchomości i uważam, że warto się na taką opcję zdecydować. Możliwości jest sporo i jak poszukasz to spokojnie znajdziesz z kimś z kim będzie można dobry kontakt nawiązać i ogarnąć czy to wynajem czy sprzedaż mieszkania.

bruklin187

Posty: 8

 
Z dużymi miastami jest tak, że biura funkcjonują sprawnie więc jak będziesz chciał sprzedać czy wynająć mieszkanie to wydaje mi się, że na spokojnie będzie można liczyć na to, że biuro pomoże wypromować ofertę i znalezienie najemcy stanie się łatwiejsze. Jak dla mnie warto z takiej pomocy skorzystać i faktycznie liczyć na to, że z biurem uda się to ogarnąć sprawniej.

TomekK

Posty: 3

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o sprzedaż domu czy mieszkania to polecam współpracować z biurem nieruchomości, akurat tutaj jeśli chodzi o te opcje, które warto brać pod uwagę to ja mogę polecić www.wronieruchomosci.pl. To właśnie dzięki nim wynająłem mieszkanie, w którym obecnie mieszkam. Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną Kurc, pokazywała mieszkania i udało się też coś pod moje oczekiwania dopasować.

matek562

Posty: 7

 
Jak dla mnie to tym największym problemem będzie skuteczne promowanie mieszkań samodzielnie. Biura nieruchomości mają swoje strony, promują oferty w serwisach ogłoszeniowych i tak naprawdę trudno będzie się z tym przebić wśród licznych ofert. Z biurem będzie więc trudno konkurować i jednak obsługa tutaj ze strony kogoś kto ma doświadczenie będzie kluczem do sukcesu.

waclawk6

Posty: 20

 
Jeśli znajdziesz dobre biuro to współpraca na pewno będzie się dobrze układać i będą w stanie zagwarantować obsługę na zadowalającym poziomie. Możliwości jest obecnie sporo, biura mają też lepsze rozwiązania i mechanizmy do promowanie ofert więc czy to znalezienie kupca czy najemcy może się okazać łatwiejsze.

Yuri20

Posty: 10