Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf ślubny w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotograf ślubny w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt wiele czasu a nie mogą znaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

Wariat

Posty: 1

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, natomiast akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę niezmiernie wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

zenio

Posty: 12

 
Wiem, iż jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne fotografie. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, niemniej jednak się dowiem.

Damiano

Posty: 9

 
Wybór fotografów jest niezmiernie znaczny, wobec tego trzeba przejrzeć, co konkretnie proponują. Można nie ulega wątpliwości kierować się ceną, natomiast jeśli chodzi o fotografie ze ślubu i z ślubu to mamy jedną szansę, aby je wykonać. Należałoby, dlatego skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wówczas z takiej sesji zdjęciowej będziemy niezmiernie zadowoleni.

bar33

Posty: 14

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

beata77

Posty: 10

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

pracuss33

Posty: 32

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Dziadek

Posty: 2

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się niesłychanie podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję właściwą dla siebie.

pawel253

Posty: 11

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

wisła1905

Posty: 11

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż zdjęcia mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

MisiekKce

Posty: 21