Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ślubne targi w krakowie

ślubne targi w krakowie

Zastanawiam się teraz nad tym, czy warto iść z narzeczoną na Małopolskie Targi Ślubne, które są organizowane 7 i 8 listopada w Krakowie. Myślicie, że takie targi są interesujące?

olek54

Posty: 9

 
Mogę śmiało polecić Małopolskie Targi Ślubne, według mnie pod każdym względem są one super. Dojazd dobry, cena niska bo tylko 15 zł za wejście, do tego jest parking. A przede wszystkim jest wiele wystaw, większość ciekawa.

dobrmmm

Posty: 31

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Trener

Posty: 24

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

QQrydza

Posty: 22

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

Modniś

Posty: 11

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

Kruk

Posty: 21

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

Posty: 12

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

TomekK

Posty: 17

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

Gubomilaa

Posty: 5