Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf na ślub gdynia

fotograf na ślub gdynia

Z jakiego kamerzysty na weselu warto skorzystać w Gdyni? Chcę kogoś lokalnie zatrudnić, a wcześniej koniecznie poznać. Mam już wstępnie kilka wizytówek, ale wolę też poznać wasze opinie. Może coś się ciekawego trafi. Robię bardzo duże wesele, spore obciążenie, więc przydałby się ktoś faktycznie doświadczony.

bartek33

Posty: 9

 
Dobrych fachowców ślubnych rozpoznajesz w sumie po rezerwacjach. Jak długo trzeba czekać na obsługę to znaczy, że warto. W większości przypadków się sprawdza.

edyta123

Posty: 11

 
Przed takim zleceniem warto poprosić o próbkę umiejętności, nawet płatną. Najgorzej, jeżeli zamówisz kamerzystę, u którego nie występuje żadna dodatkowa obróbka obrazu, ale wszystko się ciągnie taśmowo.

kevin888

Posty: 14

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

olidaks

Posty: 6

 
Zostawiam namiar na portfolio szarafinska.pl. Fotograf i kamerzysta w pakiecie. Zamawiałem filmowanie dronem i dość dynamiczny film z wesela, z przygotowań, kontaktu z rodzicami. Przerabiałem chyba tysiące zdjęć w portfolio różnych fotografów, ale przyznam, że trudno znaleźć pasjonatów, ludzi obeznanych w sprawach technicznych, którzy mają sporo ciekawych pomysłów. Tutaj to występuje, a szukałem chyba 3 miesiące. To i tak krótko, bo widzę po moich znajomych, jak się z tematem męczą, dlatego zostawiam namiar.

gregcie@

Posty: 20

 
Poproś o zgranie wszystkich zdjęć na płytę DVD z filmem. No i ustal dokładnie, czego w ogóle oczekujesz. Teraz popularna usługa to filmowanie dronem na weselach. Można zrobić naprawdę fajne ujęcia.

Banaś23

Posty: 23