Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wesele Stryszawa

wesele Stryszawa

Chcę zorganizować swoje wesele w okolicach Suchej Beskidzkiej. Jakie lokale zajmują się organizacją wesel i imprez w tym rejonie?

Posty: 16

 
Sala weselna jest jednym z ważniejszych aspektów w organizacji wesela. Dlatego przemyśl to dobrze, żeby później nie żałować. Pamiętaj, że ważne jest także jedzenie, które restauracja ma w ofercie.

namok

Posty: 18

 
Zazdroszczę Ci, że wesele dopiero przed Tobą. To było najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu. Dopracuj wszystko idealnie, a w Twoim przypadku też tak będzie Życzę udanej zabawy i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

tuba34

Posty: 21

 
Wesele warto zaplanować dużo wcześniej, żeby zdążyć pomyśleć o wszystkim. Zwłaszcza o wyborze sali weselnej. Myślę, że ten wybór jest jednym z najważniejszych. Dlatego moja rada jest taka, aby wybrać jakiś sprawdzony lokal z dobrymi opiniami.

Seba123

Posty: 26

 
Beskidy to miejsce, w którym na pewno jest dużo restauracji i sal weselnych ze względu na bardzo atrakcyjny turystycznie rejon. Na pewno coś znajdziesz. Będziesz też miała dużo ciekawych miejsc na sesję zdjęciową. Nic, tylko pozazdrościć.

Klakier

Posty: 23

 
Żywiec – piękna okolica. Byłem w tym regionie kilka razy na weselu, niestety nie pamiętam nazw lokali, ponieważ nie jestem stamtąd. Na pewno coś znajdziesz Trzymam kciuki.

090913123

Posty: 25

 
Nasze wesele odbyło się w www.ucztawbeskidach.pl/ Goście byli zachwyceni przepysznym jedzeniem, aranżacją stołów i wystrojem sali. Obsługa spisała się świetnie. Mogę szczerze polecić restaurację "Uczta w Beskidach" w Ślemieniu.

Snice

Posty: 27

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Koniecznie pomyśl o wyborze menu, bo to może przesądzić o wyborze restauracji. A jest to jeden z ważniejszych aspektów organizacji wesela.

Grabow12

Posty: 12

 
Popytaj znajomych z Twoich okolic o wybór sali weselnej. Myślę, że ktoś powinien Ci coś doradzić. Sale weselne zazwyczaj są ładne. Pomyśl jednak również o jedzeniu, obsłudze i cenie. I koniecznie wybierz coś wspólnie z małżonkiem.

Reg00

Posty: 22

 
Długo zastanawiałam się nad wyborem sali weselnej. W końcu wybrałam sprawdzoną przez koleżanki. I to był dobry wybór. Lepiej wybrać coś sprawdzonego niż testować w takim ważnym dniu. Dlatego poczytaj opinie i kieruj się nimi w wyborze.

Klarka34

Posty: 29