Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Wymarzyła mi się na ślub koronkowa suknia ślubna. Z jakim salonem macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o takie zakupy? Gdzie rzeczywiście można znaleźć większy wybór fasonów, kolorów itp.?

andrew66

Posty: 16

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

pawel253

Posty: 10

 
Ja bym chciała pójść w suknię mniej banalną, mniej klasyczną, może coś w odcieniu złotym. Co myślicie o takiej kolorystyce? Dobrze to będzie wyglądać?

Nabavoimb

Posty: 29

 
Suknia jak suknia, ale mega dylemat mam w związku z wyborem butów, czy ozdoby na głowę. Co do butów to kuszą mnie kolorowe – np. krwisto czerwone, a co do nakrycia na głowę, to mnie mocno toczek zastanawia.

x_0czes

Posty: 16

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

johncena67

Posty: 11

 
elizabethpassion.com/">elizabethpassion.com


Swoją suknię ślubną zamawiałam w salonie Elizabeth Passion w Koninie na Leszczynowej. Na stronie elizabethpassion.com można podejrzeć fotki z ich sukniami. Obsługa bardzo pomocna i przy tym konkretna. Weszłam, opisałam swoją wizję sukni i przedział cenowy jaki jestem w stanie zapłacić i pani szybko mi zaproponowała z miejsca kilka fasonów. Takie właśnie konkretne podejście lubię. Polecam!

Ryszardzik3

Posty: 8

 
Ja mogę powiedzieć jedno – jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub (czego oczywiście mi nie życzcie) to na pewno bym kupiła suknię, zamiast ją wypożyczać. Całe wesele byłam z duszą na ramieniu, że jak suknia się zniszczy to będę musiała karę płacić..

johncena67

Posty: 16