Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dobry dostawca ryb

dobry dostawca ryb

Prowadzę restaurację i szukam obecnie możliwości poszerzenia swojej oferty o nowe propozycje jeśli chodzi o dania z rybami i owocami morza. Mam pewne pomysły na takie menu, ale jednocześnie zależy mi na tym, by wcześniej zorganizować sobie również taką opcję, w ramach której będzie można wcześniej zapewnić sobie z jakiegoś pewnego źródła dostęp do świeżych ryb i warzyw.

Black_Riot

Posty: 1

 
Doskonałą ofertę jeśli chodzi o świeże ryby i owoce morza ma między innymi firma As Thon Sp.z o.o (https://asthon.pl/). Współpracuje z nimi jeśli chodzi o ryby w moim sklepie i ogólnie jestem zadowolony z tych propozycji. W sprzedaży dużo różnych opcji jeśli chodzi o ryby także z odległych zakątków świata więc wydaje mi się, że na spokojnie coś tam sensownego dla siebie będzie można wybrać.

mercedess

Posty: 9

 
Szukaj dla siebie firmy, która ma stałe dostawy świeżych ryb. Jeśli chodzi o restauracje to jednak musisz mieć kogoś kto tą ofertę będzie miał faktycznie na dobrym poziomie, będzie przemyślana, odpowiednio zaplanowana a ryby będą właściwie chłodzone.

adamczykkk00

Posty: 10

 
W tym momencie jeśli chodzi o produkty świeże to rynek powoli się rozwija i także w Polsce ryby świeże wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Więc ja u siebie coś tam w sklepie wprowadziłem, ale potwierdzam, że jeśli chodzi o takie produkty trzeba także trochę czasu poświęcić na poszukiwanie dostawcy, który takie świeże ryby będzie w stanie zagwarantować.

Pacothelllucia

Posty: 23

 
Z tego co wiem to jeśli chodzi o ryby, które obecnie się pojawiają to powoli ten rynek świeżych ryb się u nas rozwija i powoli pojawia się tych propozycji coraz więcej, niektóre firmy z tego co wiem to właśnie w rybach świeżych się specjalizują, mają pod tym kątem przygotowywaną specjalnie ofertę więc można będzie coś tam sensownego dla siebie wybrać i chyba z nimi warto nawiązać współpracę.

xacti

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w polskich restauracjach faktycznie tych świeżych ryb pojawia się coraz więcej. Jak coś pod tym kątem będziesz dla siebie szukał to faktycznie trzeba mieć firmę, która się w tym specjalizuje i faktycznie będzie można liczyć na to, że przygotowana oferta będzie z gwarancją świeżości i właściwego schłodzenia ryb.

21gregorek

Posty: 8

 
Kluczowa sprawa to jeśli chcesz sprowadzać ryby zastosowanie takich mechanizmów, dzięki którym będziesz miał je odpowiednio chłodzone. To podstawa, bo bardzo często sytuacja wygląda to, że ryby są mrożone, ponieważ ich chłodzenie lodem staje się kłopotliwe i z tej opcji się rezygnuje na rzecz stosowania mrożenia, które pozwala na wygodny transport i zachowanie dobrego stanu ryby.

wisła22

Posty: 8

 
Pojawia się trochę takich firm, które obecnie specjalizują się w rybach świeżych więc wydaje mi się, że jak pod tym kątem będziesz szukał to faktycznie coś tam sensownego będziesz mógł wybrać dla siebie. Na pewno tutaj kluczowe jest to z jakich portów ryby są sprowadzane, z kim w takich miejscach współpracują.

Black_Riot

Posty: 5

 
Ogólnie jeśli chodzi o ryby prosto z różnych portów na świecie to raczej królują tutaj produkty, które mają charakter mrożony i to raczej z takimi propozycjami obecnie najczęściej można się spotkać. Jeśli chcesz mieć koniecznie ryby świeże to tutaj musisz już dokładnie szukać takiej firmy, która typowo w świeżych rybach się specjalizuje i na tym polu ma dobrze rozwiniętą bazę produktów.

yarofe

Posty: 2

 
Z mojej strony polecam zdecydowanie ofertę takich firm, które mają kompleksową obsługę i nie tylko sprzedają ryby, ale organizują we własnym zakresie także transport i faktycznie można liczyć na to, że ta ich usługa będzie faktycznie na dobrym poziomie. Najlepiej jeśli wybrana firma będzie miała kompleksową opiekę nad towarem, którym będzie handlować.

Yuri20

Posty: 7