Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Przegrywanie vhs na dvd

Przegrywanie vhs na dvd

Cześć. Czy przegrywanie vhs zrobić w obojętnie którym punkcie zajmującym się takimi sprawami? Czy szukać jakiejś specjalnej firmy? Czy ktoś miał już doświadczenia z takimi miejscami?

DVDiss

Posty: 25

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś szczególnym. Takie są czasy iż każdy ma wszystko. No i dobrze iż każdy ma równy dostęp do sporo rzeczy, tylko czemu później jest tyle kłopotów z wymyśleniem prezentu.

wom_ww

Posty: 34

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

marq

Posty: 31

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

Fowl1990

Posty: 22

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu odnaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

deamonix1

Posty: 36

 
Hej. Oryginalny prezent dla rodziców w postaci ich filmu z ich wesela jest rzeczywiście super. Rzeczywiście ja też wypróbowałam i polecam szczerze. Nawet sobie nie wyobrażacie którą radość to im sprawiło.

yetsize22

Posty: 21

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

Trener

Posty: 27

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się iż jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Natomiast czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

wom_ww

Posty: 28

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

sonicsquad

Posty: 32

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

johny11

Posty: 22