Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Komputery poleasingowe

Komputery poleasingowe

Raduje mnie cena dell optiplex 780. A co sądzicie o jego niezawodności. Czy da się z niego korzystać pracując na grafice. Do których celów go używacie. Z góry spore dzięki.

alibaba

Posty: 17

 
Mam zamiar namówić rodziców na dell optiplex 780. Ogólnie nie jest drogi, a znalazłam w sieci sklep z używanym sprzętem, takim poleasingowym i wyjdzie jeszcze taniej. Kolega, który zna się na komputerach, polecił mi, że bez obaw można skorzystać z takiego zakupu. Wreszcie nie będę musiała korzystać ze sprzętu brata.

Klarka34

Posty: 16

 
Dla dzieciaka coś z komputerów używanych to najlepsza opcja. Mojemu synowi nabyłem taki, gdy skończył 6 lat. Dziś ma 10 i nadal z niego korzysta. Polecam.

Sarenka

Posty: 23

 
Tu macie pewny sprzęt http://www.delllow.com/komputery-poleasingowe-c-1.html. Profesjonalna firma, a jakość komputerów poleasingowych nie pozostawia nic do życzenia. Polecam, bo sam korzystałem.

Lupusx

Posty: 18

 
Też właśnie myślałam o zakupie komputera poleasingowego. Nie stać mnie na nowy, a wiele osób doradziło mi tę opcję. Oczywiście zakup od sprawdzonej firmy, która nie funkcjonuje od wczoraj. Teraz jest duży wybór takich.

aliboni56

Posty: 27

 
Ja uważam, że dell optiplex 780 za niską cenę używany, czyli poleasingowy to doskonała opcja. Jeżeli jest z systemem to już ekstra sprawa. Wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko. Ale generalnie rzecz biorąc jest ono przecież wszędzie. A w marketowym sprzęcie najwięcej. Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

alilcjaa

Posty: 19

 
Z komputerami używanymi bywa różnie. Natomiast jak kupujesz go od firmy, która daje gwarancję, to nie ma się co obawiać. Trzeba jednakże nieco się znać.

234_9867

Posty: 25