Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

bezpieczny program do archiwizacji dóbr materialnych

bezpieczny program do archiwizacji dóbr materialnych

Kilka miesięcy temu ostatecznie dostałem w spadku wielki dom po dziadkach, a tam mega dużo różnych obrazów, ogromny księgozbiór...chcę to jakoś skatalogować. Kojarzycie programy do katalogowania takich rzeczy?

Lupusx

Posty: 26

 
Witaj! Mój szwagier korzysta z takiego oprogramowania to się dowiem jak to się dokładnie nazywa i ile kosztuje. Dam znać, pozdrawiam.

wiers56

Posty: 15

 
Niby Polak mądry po szkodzie :P Ale coraz częściej jednak staramy sie myśleć przed szkodą, dlatego jak sobie zainstalowałem program Sejfsoft -www.sejfsoft.pl i przynajmniej w razie wypadku całe kosztowne rzeczy mam drobiazgowo opisane i można będzie skuteczniej szukać zguby. Polecam!

Ania

Posty: 26

 
U dziadka w domu to jest sporo wartościowych przedmiotów, niektóre to pochodzą jeszcze z XIX wieku, po pradziadku, także prawdziwe cudeńka – obrazy, książki..w sumie warto byłoby to jakoś opisać i wprowadzić w kompa dane.

DevilScream

Posty: 26

 
Fanem komputeryzacji nie jestem, ale faktycznie czasami lepiej jest wklepać dane do kompa niż na papier. Jednak jest to bezpieczniejsze miejsce do przechowywania ważnych informacji. Pozdr!

Laleczka

Posty: 19

 
Kolekcję to u nas w domu ma moja żona...jej to się biżuteria ze szkatułek wysypuje i ona to mogłaby prowadzić jakiś katalog rzeczy, bo ona to ma tendencję do gubienia rzeczy ;0

Kowalski

Posty: 20

 
Akurat mi coś kolega z firmy nadawał ostatnio, że on sobie kataloguje majątek właśnie przez program komputerowy, ale jak ten program się nazywa...? To już sobie nie przypomnę, ale dopytam go.

Black_Riot

Posty: 19

 
Sam szukam takiego programu i przemierzam się do zakupu produkty ze strony www.sejfsoft.pl. To mi wygląda dość sensownie, przynajmniej patrząc po wersji demo...

tajWoj

Posty: 21