Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Serwis laptopów Asus, gdzie się udać ?

Serwis laptopów Asus, gdzie się udać ?

Może jesteście w stanie polecić jakiś dobry tani serwis laptopów Toshiba? Mam od jakiegoś czasu nawracający problem z wyłączaniem się lapka. Był już w dwóch miejscach :(

Joe

Posty: 8

 
Najgorsze jest to, że nie szukamy dobrej firmy, jak nie mamy problemu. Później na emocjach szuka się serwisu laptopów Dell i wychodzi co wychodzi. Adres na pewno zapamiętam na wszelki wypadek :D

witek55

Posty: 15

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To bardzo porządna firma, fachowcy. Polecam.

Nikuś23

Posty: 19

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

Oct714

Posty: 17

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Natomiast nie piję już przy laptopie :)

Klarka34

Posty: 12

 
Jeśli konieczna jest wymiana układu BGA to tylko u tych profesjonalistów https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Nie polecam działać gdzie indziej, to sprawdzony serwis laptopów Dell i innych marek.

aśkaoop

Posty: 17

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To niezwykle porządna firma, specjaliści. Polecam.

woo_oow

Posty: 23