Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Naprawa laptopów Acer, dobra strona !

Naprawa laptopów Acer, dobra strona !

Hejka. Niezwykle konieczne są mi części do laptopów Acer. W jaki sposób mogę je zdobyć? Macie jakieś pomysły?

hertuss45

Posty: 25

 
W przeszłości naprawdę dużo problemów przysporzyła mi naprawa laptopa Acer. W mojej opinii warto powierzyć takie zadanie fachowcom, bo samodzielna wymiana jakiegoś podzespołu może sprawdzić, iż nasz komputer przenośny straci swoją dotychczasową funkcjonalność raz na zawsze.

Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

pzkpv

Posty: 28

 
Gdy potrzebowałem części do laptopów Acer znajomy od razu skierował mnie pod ten adres: http://serwislaptopowacer.pl/matryce/.

Mieli akurat matrycę do modelu laptopa, do jakiego potrzebowałem. W sumie po krótkim zastanowieniu zdecydowałem się, aby to oni wymienili matrycę mojego notebooka :)

dskoku

Posty: 29

 
Kilka tygodni temu były mi potrzebne części do laptopów Acer i dopiero wówczas zdałem sobie sprawę, jaką przewagę nad zwykłym użytkownikiem mają serwisy. Poniektóre części są po prostu niesłychanie kiepsko dostępne, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Dopiero w serwisie naprawy laptopów odnalazłem stosowne części.

Dziadek

Posty: 19

 
Części do laptopów Acer są dość powszechnie dostępne, natomiast można tak powiedzieć tym w odniesieniu do poniektórych podzespołów. Mega trudnym zadaniem może okazać się chęć dostania płyty głównej, która będzie pasowała do notebooków Acera. Czasami serwisy skupiają się na próbie naprawy płyty głównej, bowiem dostanie nawet używanej może być niezbyt realnym do zrealizowania pragnieniem.

Klarka34

Posty: 29

 
W przeszłości serwisowałem laptopy Acer i mogę powiedzieć, że nie są to mocno awaryjne sprzęty, bo trafiały do nas raczej rzadko. Często usterki były spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem sprzętu przez użytkowników.

Ich przegrzewanie się często było rezultatem nieświadomego zasłaniania otworów wentylacyjnych.

robson900

Posty: 34

 
W przeszłości serwisowałem laptopy Acer i mogę powiedzieć, że nie są to mocno awaryjne sprzęty, bo trafiały do nas raczej rzadko. Wielokrotnie usterki były spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem sprzętu przez użytkowników.

Ich przegrzewanie się częstokroć było rezultatem nieświadomego zasłaniania otworów wentylacyjnych.

Moderator

Posty: 32

 
Wychodzę z założenia, że porządna strona o naprawach laptopów Acer potrafi pomóc zaoszczędzić klientom pieniądze, które wydaliby oni w serwisie. Zdobywając wiedzę na temat naprawy sprzętu możemy po prostu uniknąć konieczności korzystania z pomocy fachowców.

To nie ulega wątpliwości atrakcyjny sposób na oszczędności dla ludzi, które posiadają ograniczonym budżetem :)

090913123

Posty: 25