Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

serwis komputerowy Świdnik, szukam

serwis komputerowy Świdnik, szukam

Mam Windowsa 10, natomiast od jakiegoś czasu nie chodzi zbyt szybko. Nie wiem czy robić nową instalacje czy wzywać firmę?

Kobitka22

Posty: 2

 
Jeżeli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wówczas wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Boss

Posty: 21

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, ponieważ oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wówczas wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

edyta123

Posty: 9

 
Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Klakier

Posty: 6

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem zaspokojony. Znają się na tym, wobec tego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, bo warto.

koolorek

Posty: 24

 
Osobiście robię sam stawianie nowego systemu, lecz trzeba się na tym dobrze znać. Można bezproblemowo popełnić błędy i później będzie problem z naprawieniem tego.

Kitas

Posty: 6

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

Yuri20

Posty: 15