Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Filtry prywatyzujące, jakie

Filtry prywatyzujące, jakie

Hej. Ostatnio przedmiotem mojego zainteresowania stały się filtry prywatyzujące.

Jakie warto kupić?

Wariat

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Wyzwaniem, jakie przed sobą postawiłem to ograniczenie widoczności ekranu z mojego laptopa, bowiem często podróżuję pociągiem, a ludzie zaglądają mi do komputera. Kupiłem dla siebie i żony filtry prywatyzujące 3M za pośrednictwem strony http://www.filtryprywatyzujace.pl, wszystko odbyło się bez zarzutu.

Gumis

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Długo wahałem się nad tym czy kupić filtr prywatyzujący. Potem dokonałem zakupu i nie zawiodłem się, bo przetestowałem ten produkt na rozmaite sposoby. Powiem jedno – sprawdzić się znakomicie, nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń do jego skuteczności ochrony informacji.

Kruk

Posty: 28

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, często spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im swoje przykładowe realizacje, a także warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie ludzi w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

3nder

Posty: 29

 
Hejka. Niedawno zdawało mi się, że nic nie poradzę na to, iż podczas wizyty w restauracji inni goście zaglądają do danych, jakie ustalam ze współpracownikiem lub partnerem biznesowym. Do czasu, gdy młodszy brat wspomniał mi, że istnieją filtry prywatyzujące.

Nie mogę się nadziwić, że wcześniej z nich nie korzystałem.

yarofe

Posty: 31

 
Hej.
Wielokrotnie pracuję w miejscach publicznych, gdzie używam laptopa. Ostatnio kolega polecił mi filtry prywatyzujące i muszę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić – to się sprawdza! Jeśli cenicie sobie prywatność to weźcie pod uwagę takie rozwiązanie.

Bunys

Posty: 28

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, że nie znalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Teraz też jestem zadowolony.

Seba123

Posty: 27