Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Strona o płytach głównych, która ?

Strona o płytach głównych, która ?

Hej.

Bardzo zależy mi, aby ktoś podsunął tutaj na forum link do strony o wymianie matryc. Chcę dokonać takiej operacji we własnym zakresie.

Jakieś propozycje?

Sarenka

Posty: 14

 
Moi znajomi w wielu przypadkach mieli problemy z laptopami, niemniej jednak nie wiedzieli, do kogo się zwrócić, aby w rozsądnej cenie naprawić komputer. Niedawno ich troszkę ukierunkowałem, na co powinni zwracać uwagę przy doborze należytego serwisu. Poradziłem im także, aby umawiali się na maksymalną kwotę za wykonanie usługi, aby uniknąć zaskoczenia.

3nder

Posty: 29

 
Nie rozumiem Waszych dyskusji na temat kosztów związanych z naprawą laptopa.

Nie ma co dyskutować – wystarczy wydać się do odpowiedniego naszym zdaniem serwisu, a sprzęt będzie podlegał bezpłatnej wycenie. Później możemy zastanawiać się czy warto tyle zapłacić, aby laptop odzyskał pełną sprawność.

Klarka34

Posty: 25

 
Przekonałem się kilka dni temu, że niezbyt łatwo jest kupić płyty główne do laptopów. Często jedynym rozwiązaniem jest naprawa starej płyty głównej, jeśli takowa jest możliwa. Z pewnością większość z Was nie będzie w stanie wykonać tej operacji samodzielnie, więc w grę będzie wchodził tylko serwis laptopów.

Motospec

Posty: 14

 
Naprawy laptopów wykonuje między innymi ta firma: http://centralnyserwislaptopow.pl/naprawa-laptopow/, z którą miałem przyjemność współpracować. Dostarczyłem im laptopa w piątek rano, a w poniedziałek w południe odebrałem już sprawny sprzęt :)

Mogę polecić ich z uwagi na profesjonalizm oraz dotrzymywanie zadeklarowanych terminów.

Lupusx

Posty: 18

 
W sumie dzięki Waszym poradom udało mi się znaleźć najlepszy serwis laptopów. Wcześniej miałem z tym niezmiernie gigantyczny kłopot, ale szybko rozwialiście moje wątpliwości. Początkowo zamierzałem po prostu udać się do… serwisu, który znajdował się najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Później zdałem sobie sprawę, iż ważne jest doświadczenie serwisanta.

DobreRADY

Posty: 30

 
Z tego, co rozmawiałem ze znajomym serwisantem rzadko, ale jednakże w laptopach zawodzą płyty główne.

Wtedy istnieją odpowiednio tylko dwie opcje: dokonać kupna nowego laptopa lub naprawy płyty głównej, bowiem arcytrudnym zadaniem jest pozyskanie płyty głównej, która będzie pasowała do naszego komputera przenośnego. Należałoby mieć tego świadomość.

Dax90

Posty: 27

 
W przypadku moich przychód z laptopem istotna okazała się strona o naprawach laptopów, dzięki której potrafię poradzić sobie z podstawowymi problemami.

Pragnę zaznaczyć, że mój laptop ma już kilka lat, ale nadal spisuje się dobrze po mojej ingerencji. W sumie nie szkoda mi ryzykować jego naprawy na własną rękę :)

labuh

Posty: 24

 
Z mojego doświadczenia wynika, że największe wydatki możemy ponieść wówczas, gdy zbije się matryca w laptopie. Musiałem zainwestować około 300 złotych, aby wymienić matrycę, a dodatkowo całą operację zrealizowałem we własnym zakresie. Trzeba po prostu uważać na nasz ekran :)

labuh

Posty: 17