Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Tani serwis laptopów, która firma ?

Tani serwis laptopów, która firma ?

Znacie kogoś solidnego od komputerów, potrzebuję tani serwis laptopów dość pilnie, bo boję się, że w ogóle padnie mi, wyłącza się po dłuższym używaniu. Z góry dzięki za jakąś pomoc.

rz3zn!k

Posty: 7

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to chcesz go raz dwa oddać w dobre ręce do dobrego serwisu komputerowego i otrzymać już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni proponują szybkie usługi.

roberto

Posty: 13

 
Fajnie, dzięki za polecenie. Skontaktowałem się z nimi, już na dzień dobry dokonali wyceny i widać, że to tani serwis laptopów. Jestem zadowolony, bo sprzęt będę miał jeszcze w tym tygodniu w domu :)

Hoteowo24h

Posty: 24

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

MisiekKce

Posty: 13

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, albowiem tani serwis laptopów itd.. natomiast czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

david011

Posty: 26

 
To dobry serwis komputerowy http://komputerytopserwis.pl. Udziela długiej gwarancji, masz pewność ich usług. Mnie robili kompa i jestem z niego zadowolony już ponad dwa lata.

21gregorek

Posty: 16

 
Wiadomo, iż każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na jakim nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

Oct714

Posty: 16