Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Odbiorniki MINIX, Certyfikowany dystrybutor w Warszawie

Odbiorniki MINIX, Certyfikowany dystrybutor w Warszawie

Hej. Podobno Minix X7 jest w stanie pozwolić mi strumieniować muzykę nawet w całym domu.

Czy to prawda?

98_wertus

Posty: 20

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie tylko uważać na oferowane poprzez osoby prywatne podróbki, jakie trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam kupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

grall

Posty: 24

 
Cześć.

Brałem pod uwagę zakup urządzenia Minix X8-h, które miało mi zagwarantować pomimo swoich niewielkich gabarytów szeroki zakres możliwości. Nie byłem przekonany, że aż tak szeroki, jak przedstawia to producent. Do gustu przypadł mi przede wszystkim fakt, iż urządzenia Minix pozwalają na płynnie odtwarzanie filmów Full HD 4K. Szybka praca i niewygórowana cena to kolejne zalety.

camwe22

Posty: 27

 
Dzień dobry. Wiele osób pisało na tym forum o minix X8-H jako urządzeniu wielofunkcyjnym, jakie pozwoli mi uczestniczyć także w rozgrywce, jak i zbadać pocztę czy uzyskać dostęp do portalu YouTube.

Myślałem, że to nieco przesadzone opinie, ale na szczęście trafiłem na atrakcyjną cenę sprzętu w firmie AC Plus i jestem zadowolonym posiadaczem urządzenia Minix.

mirekp2005

Posty: 25

 
Witam serdecznie.

U oficjalnego dystrybutora, czyli http://m7.pl kupiłem swoje pierwsze urządzenie Minix. Na wielu prywatnych aukcjach widziałem ten sam sprzęt w porównywalnej lub nieco niższej cenie, ale obawiałem się podróbek, o których masowej sprzedaży w Polsce przeczytałem na forum.

Sprzęt najwyższej klasy, a odtwarzanie filmów Full HD 4K bardzo przyjemne!

Czasowy

Posty: 24

 
Cześć. Minix X8-H przez wiele osób uznawany jest za ciekawe urządzenie, jednak nie spodziewałem się, że w błyskawicznym tempie będzie w stanie zapewnić mi uruchomienia filmu w jakości Full HD 4K. Urządzenie zaskakuje przede wszystkim niewielkimi gabarytami, a także bogatą funkcjonalnością, która mnie osobiście zachwyciła. Sprzęt korzysta z Androida.

Specjalista

Posty: 24

 
Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem urządzenia Minix, które pozwoliło mi oglądać polską telewizję. Byłem niezwykle zaskoczony faktem, jak mnóstwo szanse daje ten sprzęt. Warto zaznaczyć, iż pozwala on korzystać z rozmaitych aplikacji, które dostępne są na urządzenia z systemem operacyjnym Google Android.

Fanatyk

Posty: 23

 
Witam.

Mój brat urządzenie Minix wykorzystuje w celu oglądania dzięki niemu polskiej telewizji. Zainstalował sobie aplikację Weeb.tv, a także kilka innych pozwalających oglądać seriale oraz filmy w Internecie. Chwali sobie to rozwiązanie, a ja zastanawiam się nad zakupem.

yetsize22

Posty: 28

 
Dzień dobry. Urządzenia Minix stały się popularne także w mojej rodzinie, gdzie dzięki nim wszyscy oglądają polską telewizję. Ciekawą opcję w mojej opinii stanowi także możliwość uruchamiania aplikacji tj. ipla czy TVN player. Osobiście bardzo często korzystam z portalu YouTube, który również obsługuję dzięki sprzętowi Minix. Czytałem w sieci, że trzeba tylko uważać na podróbki.

Odi

Posty: 25