Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Darmowy internet w Białymstoku, szukam !!

Darmowy internet w Białymstoku, szukam !!

Mam zamiar skorzystać z darmowego hotspota. Czytałem wiele o freehotspot. Jak znacie temat i orientujecie się coś odnośnie takiej opcji na mobilny internet, to czekam. Liczę na waszą pomoc.

muzyczny55

Posty: 11

 
Dopiero co zaczęłam używać freehotspota a już bardzo mi się jego możliwości podobają :) To link do rejestracji https://www.freehotspot.eu/. Nie obawiajcie się, bo to naprawdę nic nie kosztuje. Budujemy społeczność i korzystamy z netu za darmo.

TomekK

Posty: 18

 
W zasadzie niesłychanie ok pomysł, frehotspot u nas dopiero co dociera do osób. Natomiast wiem, że w innych krajach funkcjonuje to niesłychanie dobrze. To wyższe od wifi, rzeczywiście. Tylko, że do tego potrzeba osób. Koniecznie trzeba się zdecydować na taki krok, żeby dostęp do internetu był wszędzie. Całą inicjatywę nie ulega wątpliwości niesłychanie popieram.

Sarenka

Posty: 23

 
Mega szybki dostęp do informacji właściwie gdziekolwiek się znajdujesz :) mój freehotspot działa dopiero od kilku dni, ale jestem bardzo dumna, że też tworzę tę społeczność. Polecam każdemu.

Marys56

Posty: 11

 
Mega szybki dostęp do informacji odpowiednio gdziekolwiek się znajdujesz :) mój freehotspot działa dopiero od kilku dni, niemniej jednak jestem bardzo dumna, iż też tworzę tę społeczność. Polecam każdemu.

cfaniok6

Posty: 14

 
Freehotspot ma znaczny zasięg. Można zobaczyć sobie dokładnie na stronie internetowej. Już mnóstwo zmieniło się od początku inicjatywy. Jest to tylko i wyłącznie nasza zasługa. Jeżeli nie będziemy się rejestrować, dodawać routerów, będą nici. Pożądane byłoby zbudować jak największą taką społeczność. Zarówno rejestrujecie się kochani :)

bodeksus

Posty: 14

 
Nie ma to jak właśnie taka inicjatywa, freehotspot znam od niedawna, niemniej jednak niesłychanie mi się przydaje. Zasięg jest coraz większy, wobec tego tym lepiej dla nas. Mam nadzieję, iż coraz więcej osób będzie się decydowała na takie rozwiązanie. Warto zajrzeć na stronę i zobaczyć o co tak naprawdę tam chodzi.

david011

Posty: 14

 
Na razie Białystok, później dalej. Jeśli będziemy rozbudowywać sieć freehotspot to będzie nie ulega wątpliwości niesłychanie ok. Już teraz mam możliwość korzystania z bezpłatnego internetu w niesłychanie sporo miejscach, a nawet okolicach Białegostoku. Z niekiedy będzie jeszcze lepiej. Fajnie, że coś takiego zupełnie za darmo powstało.

Oct714

Posty: 12