Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gdzie kupię tanio komputer?

gdzie kupię tanio komputer?

Chcę zacząć korzystać ze skypa, a nie mam lapka, więc potrzebna mi kamerka internetowa. W jakim sklepie mają fajny wybór i tanią dostawę?

Pendrzeec

Posty: 19

 
Nie wiem co Ci tu podpowiedzieć, dawno nie robiłem takich zakupów ;> Ale pewnie sklepów nie brakuje, wręcz przeciwnie zapewne pojawiło się duuuużo więcej z takimi akcesoriami. Trzeba szukać ! ;)

labuh

Posty: 29

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?\

pzkpv

Posty: 28

 
Akurat kilka dni temu przyszedł mi do domu Windows Home Premium zamawiany ze strony www.itpromo.pl, więc ewentualnie tutaj można poszukać takich stricte komputerowych rzeczy. Mają oprogramowania, podzespoły, peryferia, tablety, lapki, wszystko praktycznie. Kontakt na duży plus, na stronce mają taki formularz kontaktowy, wygodna i przydatna rzecz.

cezar

Posty: 23

 
Wiem, że moja siostra będzie kupować na dniach nowego laptopa, to się jej wypytam skąd ona to zamawia. Jakiś sklep internetowy, tyle wiem. Odezwę się.

namok

Posty: 23

 
Za niedługo sam będę szukał takiego sklepu. Muszę kupić nową kartę pamięci i nie za bardzo wiem gdzie mają jakieś dobre promocje. Szukałem na allegro, ale tam to się już parę razy naciąłem na sprzedawców..;/

Kostek7

Posty: 22

 
Takie zakupy to ja zazwyczaj robię w sieciówkach z elektroniką. Tam to zawsze sobie podejdę do sprzedawcy, obgadam temat. Mam szczęście, bo zazwyczaj trafiam na dość kumatych kolesi na tych stanowiskach.

koolorek

Posty: 25

 
Chcę kupić synowi w prezencie drukarkę, także się powoli rozglądam za dobrą ofertą cenowo. Chyba kupię HP jakiegoś, bo z tego co widzę to ma ładne opinie.

Tenesy90

Posty: 28

 
Zawsze byłem zdania, że za dobrą jakość trzeba dobrze zapłacić, także ja szukam dla siebie jakiegoś lepszego laptopa, zdecydowanie w cenie powyżej dwóch tysięcy. W tej cenie można znaleźć naprawdę świetne maszyny.

ciumar1

Posty: 25

 
No hej. Mam w planie zakup procesora nowego i się też rozglądam za takim sklepem. Już parę przejrzałem, ale ceny raczej nie powalają, więc szukam i pytam dalej... ;>

wrona

Posty: 27