Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nietypowe prezenty handmade, polecicie ?

nietypowe prezenty handmade, polecicie ?

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest sporo stron, natomiast może polecacie jakąś konkretną?

Dobruśw90

Posty: 3

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

Grażyna12

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Yuri20

Posty: 7

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być faktycznie oryginalne. Najlepiej jest, byś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

dada45

Posty: 9

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

MisiekKce

Posty: 7

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Marioleczka

Posty: 11

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast niestety nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

namok

Posty: 2