Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wkłady kominkowe gazowe, znacie ?

wkłady kominkowe gazowe, znacie ?

Zastanawiam się czy kupić żeliwny wkład kominkowy do salonu. Doskonalszy będzie taki czy może lepszy jest stalowy?

Miki

Posty: 1

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal bardzo dobrze. Według nie żeliwo, mimo że jest droższe to jest o wiele lepsze do kominka.

propek1

Posty: 9

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

dubuś23

Posty: 18

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal bardzo dobrze. Według nie żeliwo, mimo iż jest droższe to jest o mnóstwo doskonalsze do kominka.

damianek45

Posty: 20

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt mnóstwo, bowiem raczej to tylko dekoracja. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był nabyty, wobec tego nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Rico

Posty: 18

 
Można bez problemów wkłady kominkowe kratki zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

radek

Posty: 6

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Lupusx

Posty: 9

 
Nie za niesłychanie przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, albowiem jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

Miki

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, ale jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, zatem warto z tego korzystać.

daruu

Posty: 19

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

Wariat

Posty: 7