Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

butelki termiczne, szukam

butelki termiczne, szukam

Widziałem, że są filtry do butelek dafi, czyli to, co mam jest wymienne? Wiecie coś o tym? Myślałem, że to jednorazowe, ale teraz już sam nie wiem jak to wygląda.

woo_oow

Posty: 1

 
Wybór butelek termicznych dafi jest bardzo duży. Można znaleźć bardzo oryginalne kolory, co ma znaczenie dla wielu osób. Mnie taka butelka bardzo się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

maniek

Posty: 4

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bo wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Fanatyk

Posty: 8

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, ale to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy trochę poszukać w internecie.

włodek

Posty: 7

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, jakie polecam innym.

Modniś

Posty: 2

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

TomekK

Posty: 3

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bowiem wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

matckhew

Posty: 2