Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

depilacja laserowa Wrocław

depilacja laserowa Wrocław

Hej. Ktoś korzystał może z depilacji laserowej i może polecić mi dobry salon we Wrocławiu, który oferuje taką usługę? Efekt rzeczywiście jest trwały, a zabieg bezbolesny?

tigra32

Posty: 13

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

labuh

Posty: 7

 
Sprawdź sobie ofertę salonu Vectus Palomar – www.laservectus.pl . Koleżanka korzystała z ich usług (depilowała nogi, pachy i wąsik) i jest bardzo zadowolona z efektu. Mówiła, że widać go było już po pierwszym zabiegu, a ona ma ciemniejszą cerę więc nie zawsze jest to takie oczywiste.

Grabow12

Posty: 31

 
Niedawno zdecydowałam się na laserową depilację przedramion i bardzo jestem zadowolona z efektu. Zabieg wykonywany był laserem Vectus, który jest bardzo precyzyjny, nie wiążę się z bólem (ma specjalną nakładkę chłodzącą, dzięki czemu niemal nie czuć ciepła i nie ma ryzyka poparzeń).

Lupusx

Posty: 21

 
Niedawno korzystałam z depilacji woskiem i za każdym razem zastanawiam się, czy nie zainwestować jednak w depilację laserową i mieć spokój z niepotrzebnym owłosieniem.

propek1

Posty: 10

 
Ja zdecyduję się chyba na depilację laserową rąk, bo mam dość ciemne włoski i niestety są widoczne, już sprawdzałam ceny i w sumie nie są tak wygórowane, jak mi się zawsze wydawało (chyba konkurencja już zaczyna się robić w tego typu usługach).

lechita665

Posty: 15