Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Wyposażenie salonów fryzjerskich, poszukuję !

Wyposażenie salonów fryzjerskich, poszukuję !

Dzień dobry. Czy ktoś z Was ma doświadczenie, jeżeli chodzi o urządzenia do salonu fryzjerskiego? Na której podstawie powinienem dokonywać ich wyboru? Liczę na porady.

x_0czes

Posty: 5

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo zakup wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wtedy by się pojawił. Uważajcie na to.

Robuś

Posty: 23

 
Mam świadomość, iż niezmiernie kosztowne potrafi być urządzenie salonu piękności. Jednakże zdecydowałam się uruchomić właśnie taką działalność. Jestem na etapie „domykania” budżetu :)

labuh

Posty: 16

 
Zdaję sobie sprawę, iż wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

miko_poz

Posty: 15

 
Znakomite urządzenie gabinetu kosmetologii warunkowała współpraca ze sklepem: http://spashop.com.ua/. Serdecznie polecam tą firmę, ponieważ bardzo pomogli mi uruchomić mój gabinet kosmetologiiczny. Bez nich byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Dostarczyli wszystko pod wskazany adres bardzo szybko!

wacek56

Posty: 15

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednak poradziłem sobie :)

Kitas

Posty: 15

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

Pacothelllucia

Posty: 23

 
Mój nowy biznes zmusza mnie do tego, abym zainwestował w sprzęt dla salonów piękności. Mam nadzieję, że uda mi się wyrobić w planowanym budżecie finansowym.

oleander

Posty: 19

 
Wcześniej marzyłam o tym, aby uruchomić swój gabinet kosmetologii. Później zweryfikowałam swoje plany, gdy poznałam, ile kosztuje sprzęt do gabinetu kosmetologii. Moje zaskoczenie było bardzo duże. Szybko wyciągnęłam wnioski, że nie dysponuję odpowiednim budżetem na ten cel.

edyta123

Posty: 14