Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Wyjątkowe aromatyczne zabiegi pielęgnacyjne

Wyjątkowe aromatyczne zabiegi pielęgnacyjne

Hej! Mam problem z kurzymi łapkami...już nie mogę na nie patrzeć w lustrze...Polećcie mi profesjonalny salon urody, w którym zajmą się tą sprawą raz a dobrze...;-)

Arsenist00

Posty: 26

 
Wybór teraz jest duży, jeśli chodzi o takie gabinety. Wiadomo im więcej usługodawców, tym łatwiej trafić na jakiś udawanych fachowców, ale myślę, że jak dobrze poszukasz to uda się znaleźć kogoś sensownego, za nieduże pieniądze.

srekal34

Posty: 29

 
Pełną paletę zabiegów upiększających, zarówno tych bardziej inwazyjnych jak też bezinwazyjnych oferuje choćby Gabinet Magic Look na Belgradzkiej. Powiem szczerze, że jak na Warszawę to ceny są znośne. Poza tym, jest program lojalnościowy dla stałych klientek, także można zdobyć zabiegi gratis. Mnie się udało kilka takich prezentów niespodzianek już dostać. ;-)

Alaneq

Posty: 33

 
Myślę, że mogłabym polecić gabinet Magic Look . Spośród tych co znam, to mają najlepszy sprzęt, a ceny też nawet do zaakceptowania. Poza tym, właścicielka pani Małgosia to prawdziwy anioł, więc nawet dość bolesne zabiegi przebiegają tutaj nadzwyczaj łatwo, gładko i przyjemnie.

Accoun44

Posty: 25

 
Ogólnie sporo moich koleżanek poleca coś takiego jak mezoterapia igłowa. Ponoć rezultaty są spektakularne. Zwłaszcza na dekolcie chętnie bym sobie taki ujędrniający zabieg zrobiła...

Worms

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o kwas hialuronowy i wypełnianie bruzd nosowych, to ja wykonałam sobie taki zabieg u pani Małgosi w Gabinecie Magic Look na Belgradzkiej. Zabieg był prawie bezbolesny a rezultat od razu widoczny . Polecam, Katarzyna.

dskoku

Posty: 29

 
Korzystałam z możliwości jakie daje lifting urządzeniem Lipo Max V8 w Gabinecie Magic Look na Natolinie i jestem pod wrażeniem. Wszystkim paniom w średnim wieku coś takiego polecam! Młodym to niepotrzebne, ale na nie też przyjdzie pora:-)

wom_ww

Posty: 28

 
Ja już zapowiedziałam mężowi, że wybieram się na peeling wodno tlenowy;) Tylko jeszcze sama nie wiem gdzie. Pytałam znajomych, ale też żadna z koleżanek nie miała za dużego rozeznania...Może tutaj znajdę jakieś fajne firmy.

piet

Posty: 27

 
Ile może kosztować lifting na uda? Ktoś może wie? Ja widziałam ofertę za 600 złotych, to dużo, czy można znaleźć coś tańszego?

Wielki Duch

Posty: 26

 
Nie tak dawno miałam przeprowadzaną wolumetrie policzków w salonie Magic Look. Tutaj panuje bardzo przyjemna atmosfera, a pani doktor, która wykonywala zabieg to profesjonalistka.Jeśli miałabym polecić jakiś gabinet na Ursynowie to zdecydowanie ich!

fill

Posty: 32