Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

paznokcie kraków centrum, gdzie znajdę ?

paznokcie kraków centrum, gdzie znajdę ?

Hej. Znacie salon kosmetyczny w Krakowie, który fachowo robi paznokcie hybrydowe?

Czarek

Posty: 3

 
Cześć, wiesz co pierwszy raz słyszę, że paznokcie hybrydowe są niezdrowe. Ja robię cały czas w salonie w Krakowie i jestem zadowolona.

Yuri20

Posty: 19

 
Nigdy nie słyszałam, że robienie paznokci hybrydowych jest niezdrowe. Ja chodzę do salonu w Krakowie i jestem niezmiernie zadowolona.

zenia30

Posty: 9

 
Powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie, aby nie mieć paznokci hybrydowych. Tak się już do nich przyzwyczaiłam, że ciężko byłby mi się z nimi rozstać. Paznokcie robię w centrum Krakowa w bardzo fajnym salonie kosmetycznym.

Kitas

Posty: 4

 
Paznokcie hybrydowe ostatni raz robiłam w Krakowie w tym salonie https://salonmagja.pl, teraz zapisałam się za 2 tygodnie. Czekam, aż płytka paznokcia mi się zregeneruję.

dada45

Posty: 12

 
Takie paznokcie uszkadzają płytkę paznokcia tylko wtedy, kiedy są robione w domowych warunkach przez niedoświadczone osoby. Najlepiej, wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

Klarka45

Posty: 16

 
Zazdroszczę Ci. Ja nie wyobrażam sobie, aby nie mieć przez dłuższy czas paznokci hybrydowych, ale widzę, co się dzieje z moimi paznokciami jak je ściągnę. Paznokcie są bardzo miękkie i łamliwe, że po dwóch dniach mogę tylko pomarzyć o długich paznokciach. Robię swoje paznokcie w centrum Krakowa w bardzo fajnym salonie.

pawel253

Posty: 8