Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

piekniśś

Posty: 2

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

wicio149

Posty: 6

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, albowiem mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, iż musiałam tam być kilka razy, lecz komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

mniszko

Posty: 4

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Gucio

Posty: 4

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym razie? Nie wiem.

Kitas

Posty: 5

 
Lubię być naturalna, zatem nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, niemniej jednak chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Na co dzień golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Kowalski

Posty: 21

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, zatem, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

Batiatus

Posty: 5

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to rzeczywiście fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

edyta123

Posty: 14

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Jasieczek23

Posty: 3