Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dobry gabinet medycyny estetycznej

dobry gabinet medycyny estetycznej

Dzień dobry dziewczyny! Szukam dobrze prowadzonego gabinetu kosmetycznego w Warszawie. Mieszkam w stolicy dopiero od paru tygodni i jeszcze nigdzie nie byłam...a muszę koniecznie zapisać się gdzieś na laser...juz to sobie obiecuje od dłuższego czasu ale teraz podjęłam decyzję – włosy pa pa! :)

Oleczka1

Posty: 4

 
Teraz w ogóle wszelkie zawody związane z kosmetologią, czy medycyną estetyczną to mają przyszłość. Zapotrzebowanie na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne jest ogromne. I podejrzewam że jeszcze będzie rosnąć.

Asia

Posty: 8

 
Ciężko mi tak kogoś szczególnie doradzać bo u kosmetyczki to byłam w życiu raz i to była moja koleżanka :P robiła mi prywatnie manicure przed moim ślubem i super jej to wyszło, powinna otworzyć swój gabinet, ma talent do tego.

eagle

Posty: 28

 
Z tych różnych zabiegów które są aktualnie dostępne w salonach to jaki byście najbardziej doradziły jeśli chodzi o poprawę elastyczności skóry? Wybór jest spory a nie mam pojęcia na co się zdecydować...

Dyduś45

Posty: 7

 
Z różnych zabiegów jakie teraz są dostępne to chyba najbardziej bym skorzystała z czegoś usuwającego rozstępy. Ciąża niestety bardzo mi naruszyła skórę brzucha, synek jak się rodził miał ponad 4 kg więc malutki to on nie był...brzuch to odczuł .

gregcie@

Posty: 19

 
Na epilację umówiłam się do Beauty Skin i mogę ich tylko polecać. Pełen profesjonalizm i precyzja. Potrafią tutaj rzeczywiście tak pozbyć włosów żeby nic nie bolało. Jeśli chodzi o laser dla osób które naprawdę nie lubią bólu i odczuwają dyskomfort choćby z malutkiego ukłucia to polecę laser Motus, super delikatny ale skuteczny.

Pyszności2

Posty: 9

 
Najlepsze są te kameralne salony urody, gdzie czuć taką luźną, wręcz domową atmosferę. Niestety ale mam wrażenie że akurat takich miejsc to jest wyjątkowo mało. Wszędzie masówka.

tigra32

Posty: 18

 
Ja mam zmarszczki odkąd sięgam pamięcią, jeszcze jak chodziłam do liceum to już miałam na czole poprzeczne paski. Nie wiem czy coś się da w ogóle z tym zrobić? Te moje zmarszczki to chyba są jakoś genetycznie uwarunkowane, bo mama ma bardzo podobne.

Trener

Posty: 6