Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Manicure wrocław

Manicure wrocław

Hej. Planuję wybrać się na manicure i pedicure. Zwykle zabiegi te robiłam u koleżanki, ale wyjechała. Polecicie mi jakieś dobre salony kosmetyczne we Wrocławiu, do których chodzicie?

amrmas22

Posty: 13

 
Bardzo fajną ofertę ma salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . Manicure wykonywany jest tutaj na specjalnym fotelu SPA Delux (to taki „mercedes” wśród foteli). Można poczuć się niczym w centrum odnowy biologicznej. Plusem jest także bardzo miły, przyjaźnie nastawiony personel.

Wygodniś22

Posty: 17

 
Rzadko korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym, ale jak już decyduję sie na pedicure, to zawsze wybieram zabieg połączony z parafiną. Daje doskonały efekt, do tego świetny relaks dla zmęczonych stóp.

none-top

Posty: 18

 
Bardzo podobają mi się wzorki na paznokciach. Na uczelni mam taką koleżankę, która cały czas ma jakieś oryginalne rysunki, kolory. Ostatnio miała na płytce mini-zdjęcia. Mówiła, że robiła to w jakimś nowym salonie za pomocą specjalnej drukarki do paznokci.

TomekK

Posty: 12

 
Bardzo podoba mi się grafika na paznokciach, ale niestety nie mam pojęcia, jak uzyskać taki efekt.

edyta123

Posty: 15

 
Ja zawsze wybieram gabinet kosmetyczny znajdujący się w pobliżu mojego domu i naprawdę jestem zadowolona z oferty. Zabiegi są wykonywane szybko, starannie, miejsce jest fajnie urządzone, przytulne (naprawdę chce się tam przebywać).

Posty: 11