Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Biuro Rachunkowe z Warszawy-Wesołej

Biuro Rachunkowe z Warszawy-Wesołej

Cześć. Znacie jakieś rzetelne biura rachunkowe z Warszawy-Wesołej, które oferują kompleksowe usługi księgowe (chodzi mi o prowadzenie ksiąg rachunkowych dla spółki z o.o.), obsługują kadry i płace, zapewniają doradztwo podatkowe?

audi80

Posty: 9

 
Dobra księgowa to jeden z kluczowych czynników w każdej firmie. Fajnie, jak biuro rachunkowe nie tylko poprawnie wykona wszystkie rozliczenia i dopilnuje obowiązujących terminów, ale i doradzi, jak można zoptymalizować podatki, żebyśmy płacili, jak najmniej.

bartek33

Posty: 17

 
Teraz większość biur rachunkowych łączy księgowość (księgi handlowe, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów) z usługami z zakresu kadr i płac. Nawet duże firmy rezygnują z własnych działów personalnych, dlatego prowadzenie teczek osobowych, rozliczanie wynagrodzeń i umów cywilnoprawnych zlecają księgowym z zewnątrz.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Fajnie, jak biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę spraw podatkowych, składek na ubezpieczenie, prowadzenie kadr i płac. Zlecając usługi w jednym miejscu zaoszczędzimy dużo czasu. Wydaje mi się, że ważne jest także to, aby w razie problemów z formalnościami móc zadzwonić do księgowej po porad.

audi25

Posty: 14

 
Rzetelna, sprawdzona księgowa jest niemal na wagę złota. Jak wybierzemy dobre biuro rachunkowe, to możemy przestać martwić się terminami (wiele biur informuje swoich stałych Klientów o terminie rozliczenia podatków czy składek ZUS, a nawet robi w imieniu Klienta przelewy do ZUS czy Urzędu Skarbowego).

andrew66

Posty: 10

 
Niestety nie każde biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe, dlatego spółki prawa handlowego zwykle szukają większych firm, które w ofercie mają pełną księgowość.

@marcelko

Posty: 20

 
Wydaje mi się, że najlepiej korzystać z oferty większych biur rachunkowych, które mają rozbudowane działy i nie trzeba z rozliczeniami oczekiwać w kolejkach.

kusiciell

Posty: 25

 
Bardzo fajną ofertę ma biuro RESPIRO (www.podatkiwesola.pl). Firma, w której pracuję korzysta z jego usług już od dłuższego czasu i szef bardzo sobie chwali współpracę. Ono mieści się przy ul. Trakt Brzeski 54a w Warszawie-Wesołej.

propek1

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że warto korzystać z usług biur rachunkowych, które posiadają doświadczenie w obsłudze podatkowej firm z naszej branży. Praktycznie każde biuro w ofercie ma prowadzenie ewidencji ryczałtowanej czy książki przychodów i rozchodów, ale jednak ważne jest doświadczenie z konkretnym sektorem. Wtedy księgowa doradzi nam rozwiązania, które pozwolą zapłacić na koniec roku niższy podatek.

gryzon

Posty: 17

 
Jakiś czas temu otworzyłam z koleżanką wymarzoną kawiarnię. Początkowo Kasia sama zaczęła prowadzić księgowość (ma wykształcenie ekonomiczne), ale doszłyśmy do wniosku, że to jednak jest czasochłonne, bo trzeba śledzić na bieżąco zmieniające się przepisy, bardzo uważać, żeby nie doszło do pomysłem z podatkami, dlatego też poszukujemy dobrego biura rachunkowego.

Black_Riot

Posty: 20