Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Dzień dobry. Szukam fajnie prowadzonej porównywarki OC/AC – ktoś, coś? Tym razem chcę trochę bardziej metodycznie podejść do tematu i jednak sobie gruntownie sprawdzić oferty różnych firm, niż brać na chybił trafił tak jak to zrobiłem ostatnio...

TomekK

Posty: 5

 
Składki mi ostatnio obniżyli ale i tak jest to cena daleko za wysoka jak na moje oczekiwania :) No ale z drugiej strony, zawsze lepiej płacić choć trochę mniej, zostanie żonie na waciki.

@marcelko

Posty: 15

 
Tanio nie jest ogólnie mówiąc, jasne że opłaca się porównywać ale tak czy siak to jednak te stawki ostatnio poszybowały w górę i to w każdym towarzystwie tak samo. Nie mam pojecia skąd taki trend się wziął, może mnie ktoś lepiej zorientowany oświeci?

Yuri20

Posty: 13

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

andrew66

Posty: 10

 
Młodzi kierowcy bez przejeżdżonych lat to mają faktycznie dość pod górkę z tym OC. Ale na pocieszenie powiem, że czas szybko biegnie i nawet się człowiek nie zorientuje jak będzie miał 50 lat na karku i 30 lat stażu za kółkiem.

namok

Posty: 7

 
Teraz sobie sam szukam OC i tak przeglądam różne opcje. Najbliższy jestem temu, żeby sobie wybrać najniższe składki jakie mi wyliczyli w porównywarce najtaniejuagenta.pl. Długo to nie zajęło, w parę minut wypełniłem wszystkie dane i dostałem raport ze składkami w poszczególnych towarzystwach.

dagaaa5

Posty: 12

 
Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

amrmas22

Posty: 13

 
Aż muszę pogadać ze szwagrem ile on płaci ubezpieczenia po tym wypadku co miał niedawno na rondzie...podejrzewam, że zadowolony to nie jest...

VamnHopeHom

Posty: 23

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

Marioleczka

Posty: 17