Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Dzień dobry internety! :)) Jak warto szukać ubezpieczeń OC i AC? Trzeba osobno sobie przejść po stronach firm, czy można to jakoś szybciej ogarnąć, polecicie jakieś zbiorcze opisy warunków? Tak żebym nie musiał się dużo naklikać...

Greck:D

Posty: 4

 
Poluję od jakiegoś czasu na tanie OC i chyba słaby byłby ze mnie myśliwy bo nic nie mogę fajnego ustrzelić. Ale jeśli ktoś kiedyś załatwiał polisę to wie że wcale nie jest to takie łatwe, proste i przyjemne.

TomekK

Posty: 8

 
Teraz cały ten rynek ubezpieczeń kwitnie podobnie jak rynek pożyczek różnego rodzaju. Trzeba przyznać, że przez towarzystwa ubezpieczeniowe przechodzi nie mniej pieniędzy niż przez same banki.

Mariusz

Posty: 14

 
Można trafić na pewno różnie kwadratowo i podłużnie ;> Mój kolega płaci wyjątkowo mało za AC choć może to ma jakiś związek z jego samochodem, ale z kolei mój kuzyn już ma składkę o wiele większą a jeździ tak samo franuzem w podobnej klasie

Gosienka54

Posty: 20

 
Szwagier handlował trochę polisami ale już tego nie robi, w każdym razie pamiętam jak mnie kiedyś namawiał na ubezpieczenie na szczęście byłem wyjątkowo asertywny i dobrze na tym wyszedłem, bo udalo mi się znaleźć dużo tańsze OC gdzie indziej.

Klarka34

Posty: 19

 
Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

witek55

Posty: 15

 
Ja mogę polecić portal ubezpieczamy-auto.pl faktycznie szybko sprawdzają te oferty i szybko przesyłają informację o stawkach w poszczególnych ubezpieczalniach. Ja przez nich załatwiałem OC plus AC i dużo lepiej na tym wyszedłem niż sobie to sam na własną rękę wcześniej wyszukiwałem.

syrena88

Posty: 14

 
No cześć, każdy się boi OC szukac, bo to nie jest taka prosta sprawa. Każdej firmie trzeba osobno swoją historię opowiadać, żeby mogli indywidualnie wyliczyć składki. Nic fajnego.

foken

Posty: 16

 
Aj, ja to bym wymienił chętnie swojego ubezpieczyciela bo mam z nim więcej problemów niż pożytku. Ale z drugiej strony nie lubię zmian i całego tego załatwiania, podpisywania nowych umów i też tak do końca nigdy człowiek nie wie czy nie wpada właśnie z deszczu pod rynnę.

frutiser

Posty: 22

 
Wystarczy porównać trochę polis i to jedyne co można zrobić tak naprawdę. Do porównywania najlepsze są te internetowe kalkulatory itp. można w krótkim czasie zestawić sobie kilkanaście czy kilkadziesiąt różnych polis.

dermuster

Posty: 6