Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

porównywarka OC

porównywarka OC

Hej, najtańsze OC mnie interesuje i możliwość uczciwego podpisania umowy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Przed wyborem OC chciałbym porównać wszystkie oferty dostępne na rynku. Czy da się to zrobić w jednym miejscu? Może dacie namiary na solidną porównywarkę OC i AC. Jestem laikiem w tych sprawach, ale nadszedł czas, abym i ja skorzystał ze zmiany pakietu ubezpieczenia samochodu. Proszę o merytoryczne wskazówki i z góry dziękuję za pomoc.

tigra32

Posty: 4

 
Jeżeli często podróżujesz z rodziną to weź pod uwagę ubezpieczenie NNW, ewentualnie wykup szerszą polisę na życie. Teraz nie warto moim zdaniem ryzykować, a koszty są często minimalne.

yarofe

Posty: 8

 
Za OC dwa lata temu płaciłem prawie 2000 złotych. Stwierdziłem, że czas zmienić polisę, bo to po prostu za dużo pieniędzy. Skorzystałem z porównywarki ubezpieczeń OC, AC, NNW i innych przez portal najtaniejuagenta.pl. Zmieniłem przy okazji samochód na nieco mniejszy silnik, więc oferta została dopasowana nieźle. Obecnie oszczędzam 750 złotych w porównaniu do poprzedniej umowy. Można zaufać internetowej porównywarce ubezpieczeń, bo narzędzie działa naprawdę dobrze, a do tego uzyskujesz za darmo konsultacje z agentem ubezpieczeniowym. Nie musisz się też niczym z nimi wiązać.

Czarek

Posty: 14

 
Sprawdzaj zawsze warunki ubezpieczenia, a przede wszystkim próg szkody minimalnej. Czasami najtańsze ubezpieczenie OC nie jest wcale najlepsze.

QQrydza

Posty: 9

 
Dobrze jest wybrać pakiet ubezpieczenia w konkretnym TU i się trzymać dobrego agenta z jednej marki. Wtedy masz szansę na lepsze warunki podpisania umowy ubezpieczeniowej w przyszłości. Lojalność w Towarzystwach Ubezpieczeniowych się opłaca.

Kitas

Posty: 12

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

amrmas22

Posty: 13

 
Jeżeli stawiasz tylko na OC to naturalnie liczy się najniższa cena. Jeżeli natomiast wybierasz już OC i AC przyda ci się pomoc branżowego konsultanta.

propek1

Posty: 17

 
Przed podpisaniem umowy sprawdź, jakie opinie ma ubezpieczyciel względem likwidacji szkody. W razie wpadki z TU poproś o wsparcie kancelarie prawne wyspecjalizowane na rynku odszkodowań. Świadczenia obecnie można w prosty sposób odzyskać. Wystarczy trochę powalczyć o własne prawa. I nie kieruj się nigdy tylko najniższą ceną ubezpieczenia OC, ale sprawdzaj dodatkowe warunki, bo od nich zależy przede wszystkim jakość obsługi klienta.

m3sh

Posty: 27

 
Dobrze jest nawiązać współpracę z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, który nie jest związany z konkretną marką, ale przede wszystkim pomaga znaleźć najlepszą ofertę klientowi.

_QuaTTrO_

Posty: 24

 
Niestety nie ma na rynku najtańszego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Każda oferta jest wyceniana indywidualnie. Podziały stosuje się na doświadczonych i młodych kierowców, na mieszkańców miast, wsi, więc musisz po prostu dobrze zastanowić się nad oczekiwaniami. Przed wypełnieniem formularza porównywarki OC i AC skonsultuj się z agentem. Podpowie ci kilka ciekawych rozwiązań. Mi taki układ mocno pomógł.

Nikusinski23

Posty: 24