Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Czy waszym zdaniem podpisanie umowy OC przez porównywarkę towarzystw ubezpieczeniowych się opłaca i jest bezpieczne?

zenek744

Posty: 8

 
Jak mieszkasz w niewielkiej miejscowości to polisa jeszcze całkiem, całkiem cenowo wychodzi, ale w dużych aglomeracjach to już pojawiają się problemy z zawyżonymi stawkami. Trzeba niestety porównywać praktycznie cały rynek.

Grabow12

Posty: 10

 
Lepiej na ubezpieczeniu samochodu nie oszczędzać, bo na tym można się przejechać. Doświadczony kierowca owszem może sobie na coś takiego pozwolić, ale nie młody.

enriko75

Posty: 19

 
Jak pierwszy raz szukasz ubezpieczenia to polecam skorzystać z kalkulatora. Ten uwzględnia najwięcej opcji moim zdaniem kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc przychodzi ci bardzo wiarygodny wynik pod podpisanie umowy. Koszty różnią się niewiele przy finalnym podpisaniu umowy, dlatego zostawiam namiar. W niektórych porównywarkach miałem mocno rozstrzał, a tutaj nie, więc działa prawidłowo.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Młody kierowca musi przecierpieć większe ceny składek. Bezszkodowa jazda w tym czasie się przydaje, żeby później zwiększyć zaufanie ubezpieczyciela.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Niestety im starsze auto, tym składka zawsze wyższa. Może czas przemyśleć zmianę? W sumie się opłaca, nawet różnica 5 lat to już bardzo, a to bardzo dużo w składkach.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Trzeba pokombinować też z promocjami, bo przed nowym rokiem na pewno coś się pojawi w większości towarzystw ubezpieczeniowych.

wigry00

Posty: 10

 
Nigdy nie rezygnuj z rozmowy z agentem, bo jednak niezależny specjalista jest w stanie naprawdę podrasować ofertę. Do tego ma często własne grupy zakupowe.

andrew66

Posty: 16