Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

czarter jachtów Szczecin, oferta

czarter jachtów Szczecin, oferta

Szukam firmy czarterowej. Jeśli macie jakieś informacje o czarter jachtów Bałtyk to proszę o polecenie konkretnej firmy. Fajnie, jakby taka firma oferowała rabaty dla stałych klientów.

Ventooo1

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

GF6

Posty: 21

 
Mnóstwo firm oferuje czarter Szczecin, jednakże należałoby przejrzeć całą ofertę różnych firm. Czasami możemy znaleźć fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

45-YYY

Posty: 3

 
Czarter jachtów w Szczecinie oferuje ta firma http://www.czartery-polska.pl. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany z ich usług. Nowoczesne i w pełni wyposażone jachty możesz wynająć za malutkie pieniądze. Sprawdźcie sobie ich ofertę.

Sklepik

Posty: 9

 
Czarter Szczecin bardzo się opłaca. Fajnie jest wypłynąć w rejs na kilka dni i odkryć przepiękne miejsca Bałtyku. Jachty są w pełni wyposażone, więc nie musimy się o nic martwić. Musicie spróbować takiego rejsu, ponieważ naprawdę warto.

Worms

Posty: 4

 
Wiele firm oferuje czarter Szczecin, jednak warto przejrzeć całą ofertę różnych firm. Niekiedy możemy znaleźć fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

borek149

Posty: 4